Экзамены 2024

САСТАЎ экзаменацыйных камісій для правядзення выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2023/2024 навучальным годзе

развернуть

САСТАЎ

экзаменацыйных камісій для правядзення выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2023/2024 навучальным годзе

 

Дата

 Клас

Вучэбны

прадмет

Састаў экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфіка-цыйная катэгорыя

 

П.І.І. па бацьку настаўніка

1

чэрвеня

ІХ

гісторыя Беларусі

старшыня

Рубацкі А.В.

намеснік дырэктара

па асноўнай дзейнасці

дэфекталогія (алігафрэна-педагогіка, педагогіка

і псіхалогія дашкольная)

вышэйшая

члены камісіі:

Пашкоўская А.Ф.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Сымановіч Л.М.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

3

чэрвеня

ІХ

руская

мова

старшыня

Рубацкі А.В.

намеснік дырэктара

па асноўнай дзейнасці

дэфекталогія (алігафрэна-педагогіка, педагогіка

і псіхалогія дашкольная)

вышэйшая

члены камісіі:

Каласкова А.В.

настаўнік

руская мова

 і літаратура

першая

Юша А.А.

настаўнік

руская мова

 і літаратура

першая

5

чэрвеня

ІХ

матэматыка

 

старшыня

Рубацкі А.В.

намеснік дырэктара

па асноўнай дзейнасці

дэфекталогія (алігафрэна-педагогіка, педагогіка

і псіхалогія дашкольная)

вышэйшая

члены камісіі:

Рэутовіч І.П.

настаўнік

матэматыка

першая

Унучак  У.У.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

7

чэрвеня

ІХ

беларуская мова

старшыня

Рубацкі А.В.

намеснік дырэктара

па асноўнай дзейнасці

дэфекталогія (алігафрэна-

педагогіка, педагогіка

і псіхалогія дашкольная)

вышэйшая

члены камісіі:

Пятроўская А.В.

дырэктар

беларуская мова

 і літаратура

першая

Таўгень Л.С.

настаўнік

беларуская мова

 і літаратура

вышэйшая

 

Намеснік дырэктара

па асноўнай дзейнасці                                                        А.В.Рубацкі

свернуть

РАСКЛАД выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2023/2024 навучальным годзе

развернуть

 

РАСКЛАД

выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2023/2024 навучальным годзе

 

IXклас

Дата

Пачатак экзамену

Вучэбны прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

Гісторыя Беларусі

у вуснай форме

7

3

чэрвеня

9.00

Руская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

7

5 чэрвеня

9.00

Матэматыка

у пісьмовай форме

7

7 чэрвеня

9.00

Беларуская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

7

свернуть

Расклад кансультацый  ІХ клас

развернуть

Расклад кансультацый

ІХ клас

 п/п

Дата правядзення

Час правядзення

Назва прадмета

1.

27.05.2024

панядзелак

10.00-10.45

11.00-11.45

12.00-12.45

Гісторыя Беларусі

Гісторыя Беларусі

Беларуская мова

2.

28.05.2024

аўторак

11.00-11.45

12.00-12.45

Матэматыка

Матэматыка

3

29.05.2024

серада

9.00-9.45

10.00-10.45

11.00-11.45

12.00-12.45

13.00-13.45

Гісторыя Беларусі

Матэматыка

Беларуская мова

Руская мова

Руская мова

4

30.05.2024

чацвер

10.00-10.45

11.00-11.45

12.00-12.45

Гісторыя Беларусі

Гісторыя Беларусі

Матэматыка

5

04.06.2024

9.00-10.30

11.00-12.30

Матэматыка

Матэматыка

6

06.06.2024

9.00-11.30

Беларуская мова

свернуть

Расклад кансультацый ХІ клас

развернуть

Расклад кансультацый

ХІ  клас

 

 п/п

Назва прадмета

Дата правядзення

Час правядзення

1.

Гісторыя

31.05

04.06

9.00

9.00

2.

Англійская мова

23.05

15.00

3

Біялогія

23.05

15.00

4

Матэматыка

23.05

15.00

5

Руская мова

28.05

10.00

6

Беларуская мова

29.05

9.00

 

свернуть
Адзіныя практычныя заданні для выпускнога экзамену па вучэбным прадмеце «Гісторыя Беларусі». 2023/2024 навучальны год
Подготовка к итоговым и вступительным испытаниям